КЛУБ PRIVATE BANKING

Ми даруємо Вам унікальну можливість брати учать у закритих заходах від ТАСКОМБАНКУ: бізнес-зустрічі з акціонером Банку, круглі столи та конференції в рамках клубу Private Banking.
А також створена партнерська мережа, яка об’єднала кращі компанії вищого класу. До Ваших послуг широкий спектр ексклюзивних програм привілеїв та пропозицій від вишуканих ресторанів та елітних магазинів, туристичних компаній та готелів, спортклубів та салонів краси, медичних установ, закладів освіти та різноманітних послуг тощо.
presantation icon
Події Клубу
small_arrow_up icon
Минулі події
partners icons

Партнери Клубу

Для того щоб скористатися пропозицією від партнерів, зверніться, будь ласка, до Вашого персонального менеджера!

Компанія
Напрямок діяльності
Максимальна знижка
Асоціації для Бізнесу
Асоціації для Бізнесу

CEO Club Ukraine - це закритий бізнес-клуб для перших осіб українського бізнесу — власників і генеральних директорів компаній.

Основна мета клубу — об'єднувати бізнес-лідерів в ефективне співтовариство і, допомагаючи один одному, навчаючись один в одного, разом досягати ще більших висот в особистому розвитку та бізнесі.

Щоквартальне відвідування засідань клубу
Асоціації для Бізнесу

Україно-Швейцарська Бізнес Асоціація - це комунікативна та сервісна платформа для українських та швейцарських ділових та урядових кіл, місією якої є розвиток рівноправного стратегічного геополітичного та економічного партнерства України, як нового економічного лідера Східної Європи, та Швейцарської Конфедерації , як однієї з найбільших світових економік та суспільства реальної демократії.

Головні цілі Асоціації:

 • зміцнення економічного та геополітичного лідерства України;
 • захист, підтримка та лобіювання інтересів членів Асоціації;
 • максимальне залучення швейцарських інвестицій та капіталу в українську економіку;
 • допомога українським та швейцарським компаніям у виході на ринки кожної з країн.
Індивідуально
Асоціації для Бізнесу

Конфедерація будівельників України створена в 2011 році і є найбільшим профільним об’єднанням українського бізнесу, що відстоює інтереси будівельної галузі та гравців ринку, орієнтоване на європейські цінності й стандарти та створює привабливе бізнес-середовище.

За роки існування Конфедерація стала відомою та впливовою організацією, до складу якої входять понад 700 будівельних холдингових компаній і професійних об’єднань та має свої представництва в усіх регіонах України.

КБУ – це сучасна, мобільна та високотехнологічна платформа, яка надає змогу розвинути бізнес, налагодити партнерські зв’язки, а також взяти участь у формуванні ринку будівельних послуг та прогресивних нормативно-правових правил гри.

Мета діяльності КБУ – сприяння розвитку будівельної галузі в Україні, а також захист інтересів своїх членів.

Цілі Конфедерації:

- Вживати дії, що сприятимуть поліпшенню інвестиційного клімату в будівельному комплексі України.

- Відстоювати інтереси членів КБУ, пов'язані з їхньою професійною діяльністю.

- Впроваджувати прозорі правила діяльності серед компаній будівельного комплексу, запровадження правил професійної етики та взаємної довіри.- 

- В партнерстві з органами державної влади та місцевого самоврядування всебічно розвивати будівельний комплекс України.

- Сформувати комплекс заходів для міжнародного визнання і потенціалу будівельного комплексу України.

Індивідуально
Бізнес тренінги
Бізнес тренінги

«Бізнес-Конструктор» - група компаній, об’єднаних метою підвищити культуру ведення бізнесу в Україні та Казахстані. Вже 6 років Школа системного бізнесу та компанії-сателіти допомагають власникам бізнесу і топ-менеджерам компаній виводити якість роботи на новий рівень.  

Індивідуально
Послуги для бізнесу
Послуги для бізнесу

TAS ENERGY COUNTRY - сервіс, котрий дозволяє замовити природний газ у два кліки за справедливою ціною.

Фіксуйте ціну на газ влітку, а споживайте в опалювальний період.

Наші персональні енергетичні експерти підберуть найоптимальніше рішення саме для Вашої компанії.

Ми створили справді зручний сервіс!

TAS ENERGY COUNTRY, – сервис, который позволяет заказать газ в два клика по справедливой цене. Фиксируйте цену на газ летом — используйте в отопительный сезон.

Наши персональные энергетические эксперты подберут самое оптимальное решение специально для Вашей компании.

Мы создали действительно удобный сервис!

Індивідуально
Iнвестиційний клуб
Iнвестиційний клуб

iClub - закритий інвестиційний клуб, створений фондом TA Ventures. Ми даємо можливість приватним інвесторам безпосередньо інвестувати в успішні глобальні технологічні компанії разом з TA Ventures. За сім років успішної роботи наша команда зробила понад 120 інвестицій і зробила виходи з чотирьох десятків компаній з одними з кращих показників прибутковості в Європі для венчурних фондів. Тепер і у клієнтів Private Banking є можливість інвестувати разом з iClub і професіоналами фонду.   

10% знижка для клієнтів Private Banking на вступ в iClub
Страховий супровід
Страховий супровід

Страхова компанія «ТАС»

Ми пропонуємо фінансовий захист кожній людині та її родині на випадок втрати годувальника, отримання травми чи настання захворювань.Сьогодні ми фінансовий партнер для більше, ніж 250 000 українців. У нас:

 • накопичення дітям на навчання;
 • цільові накопичення на пенсію;
 • кращі в Україні інвестиційні програми з високим доходом.

Ми – Національний лідер на ринку страхування життя України з 15-річним досвідом роботи та з представництвами по всій країні.

Індивідуально
Страховий супровід

Страхова група «ТАС» працює на ринку страхових послуг більше ніж 17 років і пропонує клієнтам більш як 80 страхових продуктів з різних видів добровільного та обов'язкового страхування через одну з найбільш розгалужених регіональних мереж: 28 регіональних дирекцій і філій, 450 офісів — продажів по всій території України.

Щорічно компанія укладає понад 1 млн договорів страхування.

Індивідуально
Консультаційні послуги
Консультаційні послуги

Asters - заснована у 1995 році, є провідною та найбільшою українською юридичною фірмою з офісами в Києві, Брюсселі, Лондоні та Вашингтоні. Фірма утримує за собою статус одного з ключових гравців з початку становлення юридичного ринку України.

Asters має розвинену практику приватних клієнтів та надає консультації з питань структурування, інвестування, акумулювання, успадкування, передачі і захисту капіталів і бізнесу. Особливістю Asters, як багатопрофільної і найбільшої юридичної фірми України, є можливість залучення до проектів клієнтів вузькоспеціалізованих фахівців з інших практик фірми, включаючи міжнародно-податкову, практику нерухомості, банківського, судового та сімейного права. Це дозволяє комплексно оцінити питання і знайти суто індивідуальне, пристосоване до потреб конкретного клієнта та зважене рішення.

Ключовий принцип роботи фірми – надання юридичних послуг відповідно до міжнародних принципів поваги до приватного життя та захисту права власності.

Індивідуально
Автозапчастини та СТО
Автозапчастини та СТО

 Мережа СТО« Автотехнікс » надає повний комплекс послуг з обслуговування і ремонту автомобілів, позашляховиків і мікроавтобусів. Наша мережа СТО входить до складу групи компаній AD Україна, яка об'єднує підприємства, що займаються дистрибуцією автомобільних запчастин і супутніх матеріалів, тому ми можемо з повною впевненістю заявити, що використовуємо запчастини з перших рук.  

10% на роботи 15% на запчастини
Послуги: операції за кордоном
Послуги: операції за кордоном

HUG’S, перший в Україні, допоможе вам створити персональний інвестиційний портфель.

Всі активи будуть перебувати на Вашому особистому рахунку в одного з найкращих американських брокерів з держгарантіями США с ліквідністю як на звичайному банківському рахунку.

Інвестуючи разом з HUG'S Ви будете отримувати дохід як заможні американці. А розумні алгоритми допоможуть спокійно пережити навіть кризові часи.

Індивідуально
Послуги: операції за кордоном

Компанія Henley & Partners - міжнародний лідер у сфері планування місця проживання для приватних клієнтів. Концепція інвестиційного громадянства і дозволу на проживання була створена Henley & Partners в 1990-х роках. Щорічно сотні заможних людей, їх сімей та особистих консультантів покладаються на багаторічний досвід компанії в цій області.

Компанія виступає в якості радника урядів різних країн при розробці та впровадженні нових програм інвестиційного громадянства і дозволу на проживання, в тому числі через придбання нерухомості.

Своєчасне планування місця проживання дозволяє вибрати комфортне місце для проживання сім'ї та навчання дітей, ефективніше вести бізнес і подорожувати без візових обмежень. Henley & Partners одна з небагатьох компаній, що надають послуги не тільки в країні постійного проживання клієнта, а й в обраній країні альтернативного резидентства. Компанія Henley & Partners залучила понад 6 мільярдів доларів США прямих іноземних інвестицій в економіки різних країн через інвестиційні програми. Сьогодні у 26 офісах компанії по всьому світу працюють більше ніж 300 співробітників.

Індивідуально
Послуги: операції за кордоном

Blackshield Capital AG – швейцарський мультисімейний офіс, що спеціалізується на наданні комплексних послуг для заможних клієнтів, включаючи:

 • Структурування активів
 • Управління активами
 • Корпоративні фінанси та консалтинг
 • Мультісемейний офіс
Індивідуально
Послуги: операції за кордоном

Startup.inc - інвестиційна платформа, що дає інвесторам та бізнес-ангелам з усього світу інвестувати від 1000$ в ексклюзивні пропозиції разом з досвідченими венчурними інвесторами у кращі стартапи та приватні технологічні компанії з темпами зростання 300% і більше на рік. Startup.inc є частиною  екосистеми Network Vc, яка є глобальною системою для пошуку та інвестування в технологічні компанії в швидкозростаючих сегментах світової економіки.    

Індивідуально
Туризм
Туризм

SkyHandling LLC – це повний спектр послуг бізнес-авіації з відмінним сервісом, бездоганним комфортом і справедливою ціною.

Всі переваги та можливості від флагмана галузі з 10-річним досвідом та бездоганною репутацією. Вирішення ваших завдань в режимі 365/24/7 професіоналами на землі та екіпажами найвищої категорії в небі.

 • Організація бізнес-чартерів в будь-яку точку світу (SkyHandling LLC має представників в 97-ми країнах)
 • Оренда повітряних суден
 • Консультація і супровід купівлі повітряного судна
 • Повне наземне та аеронавігаційне обслуговування
 • Широкий вибір бізнес-джетів, літаків для спеціалізованих місій, вантажних літаків
 • Медична евакуація із супроводом медичних спеціалістів найвищої категорії
безкоштовна вичерпна експертна консультація з усіх питань бізнес-авіації
Нерухомість за кордоном
Нерухомість за кордоном

MIBS GROUP це Група Компаній, що спеціалізуються у сфері Нерухомості, VIP-туризму та Бізнес-консалтингу вже більше 40-ка років. Діяльність компанії MIBS GROUP почалася в 1975 році в Греції та на Кіпрі. У 1990 році був відкритий офіс в Росії, в 1994 році — в Україні.

MIBS GROUP это Группа Компаний, специализирующихся в сфере Недвижимости, VIP-туризма и Бизнес-консалтинга уже более 40-ка лет. Деятельность компании MIBS GROUP началась в 1975 году в Греции и на Кипре. В 1990 году был открыт офис в России, в 1994 году – в Украине.

Главной задачей компании MIBS GROUP является гарантия качества наших услуг, выполняемых специалистами, которые не только имеют опыт проведении реальных сделок и проектов на международном рынке, но и выявляют высокий уровень профессиональной подготовки.

MIBS GROUP предоставляет доступ к инвестициям в полный спектр активов недвижимости в Греции, на Кипре через автономные или совместные предприятия, предлагая клиентам высокий уровень доходности вложения капитала.

Головним завданням компанії MIBS GROUP є гарантія якості наших послуг, які виконуються фахівцями, які не тільки мають досвід проведення реальних угод і проектів на міжнародному ринку, а й виявляють високий рівень професійної підготовки.

MIBS GROUP надає доступ до інвестицій в повний спектр активів нерухомості в Греції, на Кіпрі через автономні або спільні підприємства, пропонуючи клієнтам високий рівень прибутковості вкладення капіталу.

10% Для отримання знижки необхідно звернутися до Вашого персонального менеджера
Фітнес-клуби
Фітнес-клуби

“E-Motion fitness community” новий, сучасний фітнес-клуб бізнес-класу у самому центрі столиці.  Це простір фізичного, емоційного та естетичного розвитку, здоров’я та краси. Для вас в “E-MOTION Fitness Community” – просторий тренажерний зал з преміальним фітнес-устаткуванням Technogym, басейн та СПА-зона з римською та фінською лазнями, 7 залів групового тренінгу: пілатес, сайкл, функціональний тренінг, зал боксу, а також студії силового тренінгу та танцю. Професійний підхід висококваліфікованої команди тренерів допоможе досягти найкращих результатів на шляху до вашої фітнес-мети!  В E-MOTION діють програми для дітей за напрямками: бокс, танці, гімнастика та плавання. Тренуйтесь та вдосконалюйтесь разом з E-MOTION Fitness Community!

Адреса: м. Київ, вул. Кропивницького, 10

Індивідуально
Розваги
Розваги

ЦЕНТР-А — приватний навчальний заклад з власним тиром, що пропонує професійні тренінгові рішення в галузі забезпечення комплексної безпеки Рішення, пропоновані нашою компанією, носять комплексний характер, вони охоплюють всі аспекти фізичної безпеки. Метою нашої співпраці з клієнтом є створення багатофункціональної системи безпеки, заснованої на спеціальних знаннях і сучасних методах навчання.

Ми ділимося нашими знаннями та досвідом як з фізичними особами, так і з приватними компаніями, державними структурами та міжнародними організаціями.

Індивідуально
Заміські комплекси
Заміські комплекси

 Сучасний конгрес-готель «Пуща» 3 *** Deluxe розташований в заповідній рекреаційній зоні Києва Пуща-Водиці і має власну зеленою територією 2,7 га. У 10 хв ходьби від готелю розкинулися чудові озера Пуща-Водиці, ароматний сосновий ліс з тихими велосипедними і доріжками для прогулянок, острівцями усамітнення. На території готелю гармонійно розташувалися 2 корпусу готелю, конгрес-центр «Сан-Марино» з ресторанами і конференц-залами, 2 літні тераси, тімблідінговая зона, парковка.  

20%
Заміські комплекси

Дачний готель «Глібовка» розташований поблизу Вишгородана березі Київського Моря, а час їзди з центру Києва до «Глібовки» всього-на-всього 30-40 хвилин.  Чисте повітря, незайманий сосновий  ліс у поєднанні з благами цивілізації роблять ваш відпочинок комфортним та незабутнім. Інфраструктура готелю дуже широка та різноманітна.  Комфортніфінські будиночки і готель з номерами, SPA-центр «Чотири Стихії», ресторан «МАЯК», конференц-центр — це далеко не межа можливостей та задоволень, які ми Вам готові запропонувати.

Наша команда професіоналів зробить усе можливе. Щоб Ваш відпочинок був комфортним та доставив Вам максимальне задоволення.

Кредо нашої команди — це філософія комфорту та турбота про наших гостей.

15%
Заміські комплекси

У 15 км від Хрещатика, в мальовничому місці на березі озера, розташувався новий кінний клуб сімейного типу «Eguides Club». Наш кінний клуб, розташований на величезній території в 16 га на мальовничих пагорбах і полях. Тут роздолля для аматорських прогулянок верхи, а так само відмінні умови для спортивних тренувань. У клубі створені всі умови комфорту для відпочинку всією сім'єю.  

10%
Готелі
Готелі

Radisson Blu Hotel, Kyiv Podil City Centre - upper upscale готель міжнародної мережі RHG, що розташований в самому серці Подолу - історичному та прогресивному районі Києва. Стильні номери з усіма необхідними зручностями, сучасні конференц-зали та унікальна концепція Radisson Meetings, ексклюзивні переваги та винагороди завдяки програмі лояльності Radisson Rewards, незвичайне поєднання смаків та особлива кава в Cafe17, тренажерна зала, підземний паркінг і високопрофесійний сервіс з філософією обслуговування «Yes I can!», роблять перебування всіх гостей максимально комфортним та незабутнім з моменту бронювання. 

Пориньте в швидкий темп життя столиці, зупинившись в нашому готелі.

Партнерский тариф на проживання – від 150 EUR зі сніданком. Додатково (за наявності вільних номерів) – номер вищої категорії, раннє поселення та пізнє виселення. Знижка в ресторані та кафе – 20%
Готелі

BANKHOTEL ART CONGRESS HALL - знаходиться в центрі старовинного міста Львова у реконструйованій будівлі Австро-Угорського банку.

Команда архітекторів приклала​ багато зусиль для того, щоб відновити оригінальні елементи будівлі — мармурові сходи, вітражі​, барельєфи на стінах​ та австрійські банківські сейфи 1911 року,  тому кожен гість готелю зможе відчути неповторну історичну атмосферу XX ст.На семи поверхах «BANKHOTEL» розташовано: 101 номер, 8 конференц-залів загальною місткістю 270 осіб, ресторан «SAFE», винно-дегустаційний зал «RESERVE» із відкритою терасою та нічний арт-бар  «SATIRIKON», в якому проходитимуть виставки робіт відомих карикатуристів. 

Також на території готелю  розміщена постійна виставка  двох арт-проектів Кудіна В.П.- «Банкноти та шаги» та «Монети». Перший проект показує банкноти Української Народної Республіки, розповідаючи про особливості кожної купюри, хто її автор і де вона друкувалася, а другий проект – «Монети» – пов'язаний з надзвичайно красивими ювілейними монетами Національного банку України.

Запрошуємо до Львова — запрошуємо до BANKHOTEL.BANKHOTEL - THE CODE OF EXCELLENCE

15%* по MC World Elite / Visa Infinite 10%* по Platinum / Gold *за умови бронювання напряму у готелі
Готелі

Готель найбільшої світової мережі Marriott у самому серці Києва. Створений для сучасних мандрівників, які мислять глобально та відкриті до нових вражень, саме тут подорожі відкривають можливості. Де стиль – це спосіб життя. Де ви завжди на зв’язку та у серці яскравих соціальних подій. На крок попереду. Інший. Надхненний дизайном.  

upgrade стандартного номера до підвищеної категорії *за умови бронювання напряму у готелі
Винні бутіки
Винні бутіки

OKwine - місце, яке щастя ніколи не оминає. Величезна команда професійних сомельє, кавістів та їх помічників, які чекають на Вас у виномаркетах OKwine в п’яти містах України, щоб навчити кожного культурі пиття. 

Ми не просто мережа виномаркетів, нас вже 49, але ми не збираємося зупинятись. Ми надзручні - Ви знайдете нас у кожному районі Києва, а також в Одесі, Харкові, Вінниці, Львові, Івано-Франківську та Дніпрі. А навіть якщо нас ще немає у Вашому місті, ми зможемо зробити доставку в будь-який куток України, окрім окупованої її частини.

Веб-маркет - завітавши сюди, Ви зможете забути, що таке ходити у виномаркет пішки й витрачати на це свій цінний час, до того ж, що це не тільки місце продажу алкоголю, а й продуктів з різних куточків світу. Просто впишить в пошуку те, чого бажаєте, зробить кілька кліків і Ваше улюблене вже їде до Вас!

Зробить замовлення можливе будь-яким з зручних варіантів: 

 • Веб-маркет: okwine.ua
 • Телефони чудо-операторів: 0 800 330 600 і 044 222 7770
 • Viber та Telegram: 099 203 73 97
 • Messenger: m.me/okwine.ua
Індивідуально
Еко-продукція
Еко-продукція

TASbio – ексклюзивний сільськогосподарський виробничо-переробний комплекс, що спеціалізується на розведенні буйволів і виготовленні продуктів харчування з молока буйволиць.

Асортимент продукції, який включає молоко, йогурт, ряжанку, сметану, масло, розсільні сири (бринза, сулугуні), м’які сири (моцарела, бурата), напівтверді сири (молоді та витримані), рікотту, можливо замовити безпосередньо на сайті tasbio.com або через телеграм бот за посиланням: https://t.me/TasBioBot

Індивідуально
Стоматологічні послуги
Стоматологічні послуги

Ми дотримуємось швейцарських стандартів якості в лікуванні зубів, саме тому, звернувшись до нас, ви гарантовано будете задоволені результатом. Ми являємось офіційним партнером швейцарської компанії Straumann group в Україні.

Лікування без болю та уві сні, передові технології та лікарі ТОП рівня, стерильність на кожному етапі за останніми світовими стандартами, гарантія якості та наше ставлення до пацієнта, як до доброго друга – все це робить «Доброзуб» справді унікальною та однією з найкомфортніших стоматологічних клінік України

7% знижка для клієнтів Private Banking