КЛУБ PRIVATE BANKING

ТАС-ЮНІОР — платформа для впровадження фінансових освітніх програм для дітей.
«Курс молодого майстра фінансів»
Private banking ТАСКОМБАНК спільно з Mastercard проводить освітній курс для дітей з фінансової грамотності — «Курс молодого майстра фінансів». Це комплексна програма, розроблена простою та доступною мовою, розповідає про особливості банківських карток, сучасні платіжні технології, фінансові операції та ключові правила безпеки.
Головна мета курсу шляхом простих кроків навчити юних українців основам фінансової грамотності, задля того, щоб у майбутньому вони були готові до життя у цифровому світі та вміли безпечно та впевнено користуватися сучасними платіжними інструментами.
Курс має бути цікавим для дітей віком від 6-ти років.
Щоб стати учасником курсу необхідно:
  • Замовити оформлення додаткової персоналізованої платіжної картки на ім’я Вашої дитини;
  • Отримати разом з дитиною картку та буклет-посібник «Курс молодого майстра фінансів», який допоможе дитині отримати базові фінансові знання, а виконання завдань – закріпити основні навички користування платіжними інструментами;
  • Завітати разом з дитиною на захоплюючу екскурсію відділенням ТАСКОМБАНКУ й отримати сертифікат «Майстра фінансів».
presantation icon
Події Клубу
small_arrow_up icon
Минулі події
partners icons

Партнери Клубу

Для того щоб скористатися пропозицією від партнерів, зверніться, будь ласка, до Вашого персонального менеджера!

Компанія
Напрямок діяльності
Максимальна знижка
Освіта
Освіта

Сьогодні МАУП є лідером у сфері недержавної освіти в Україні. Академія має ліцензію Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України (Ліцензія АE № 458585 від 28.07.2014), у тому числі надання послуг з освіти іноземних громадян, та акредитована за IV вищому рівню по всіх ліцензованими спеціальностями і видає дипломи державного зразка.  

До 20%
Освіта

«IT-школяр» — соціальний проект, що об’єднав лідерів IT-освіти і IT-бізнесу заради популяризації цифрових навичок і програмування серед школярів. Серед завдань соціальної ініціативи: створення програм факультативів у галузі IКТ для шкіл; впровадження основ кібербезпеки в шкільну програму; сприяння цифровізації навчальних закладів та інше. Серед програми факультативів: емоційний інтелект, нейроінтерфейс, основи штучного інтелекту, кібербезпека, робототехніка, 3D моделювання та друку тощо.

Індивідуально
Освіта

Міжнародний ліцей МАУП - навчальний заклад, що забезпечує комплексну підготовку дитини від дитячого садочку до старшої школи, з величезною увагою як до інтелектуального, так і до особистісного розвитку учнів. Особлива увага в Ліцеї приділяється польській мові – задля отримання подвійного, українсько-польського, атестату про повну середню освіту. Також в Ліцеї забезпечується тьюторський супровід класних колективів англомовним вихователем, в старшій школі викладаються окремі предмети англійською мовою, учні проходять практику за кордоном та готуються до здачі іспитів IELTS, TOEIC, TOEFL. Міжнародний ліцей МАУП є членом проєкт асоційованих шкіл ЮНЕСКО.  

10%
Освіта

Codeclub UA - це соціальний волонтерський проєкт, головна мета якого — навчати дітей у віці 9-11 років основам програмування. Навчальна програма в основному побудована на гейміфіцірованій програмі Scratch від MIT, з якою діти працюють з величезним інтересом. Ми були перші, хто запровадив гурток у своїй країні. Наразі в Україні вже працює 85 клубів.  

Індивідуально
Освіта

EscapeLAB  – прогресивна навчальна онлайн-платформа для дітей 6-17 років за напрямками Science (точні науки) та Creative (гуманітарні науки) з фокусом на практичне застосування знань і розвиток навичків підприємництва у дітей.

У кожному навчальному модулі надається комбінація hard and soft дисциплін: бізнес англійська, математика/логіка, soft skills плюс два-три індивідуальних предметів.

Індивідуально
Освіта

Спільношкола — інтегроване освітнє середовище, що працює комплексно. Школа повного дня (працюємо з 8 до 19, обов'язкова частина з 9:50 до 17:00).  Девіз школи “Born to learn”, тобто народжені вчитися. Бо ми впевнені, що закладене від природи є не вердиктом, а початком дороги довжиною в життя.

Основою нашої освітньої програми (curriculum) є розвиток ключових компетенцій – 5 keys Curriculum. Мета п’яти ключів для зростання – людина, яка мислить та може майстерно опрацьовувати інформацію в будь-якій формі та у будь-який спосіб, яка здатна робити вибір і спроможна керувати своїм життям у світі, що швидко змінюється. Така людина співпрацює та взаємодіє з іншими, сприймає світ і себе в ньому цілісно, робить вклад в загальну справу з любов’ю та творчістю.

Індивідуально
Освіта

Спільносад — це особливе середовище для дітей, організоване для зростання малюків в умовах поваги до особистості, ненасильницької комунікації та свободи волі. Це саме той дошкільний заклад, в якому діти причетні до вибору активностей, набувають досвід діяти самостійно та в команді, роблять перші кроки по траєкторії навчання протягом усього життя.

Індивідуально
Освіта

MBA Kids International - школа, яка майже 7 років навчає дітей та підлітків підприємництву та лідерству. За франшизою MBA Kids International працюють в Азербайджані, в Казахстані і в Бразилії.

Наша місія – розвивати дітей, які розвиватимуть цей світ. Ми віримо, що дітям змалку варто навчатися критичному мисленню, основам підприємництва та тренувати навичку помічати можливості навкруги – та екологічно використовувати їх на користь собі та суспільству.

Кращі викладачі-практики з топових бізнес-шкіл і підприємств України допомагають дітям і підліткам натренувати свої soft skills, опанувати hard skills і пройти унікальний шлях саморозвитку в сфері підприємництва.

Адаптовані для дітей MBA-програми формують у наших учнів комплексне розуміння бізнесу як процесу. А профорієнтаційне тестування і коучінг в процесі навчання дозволяє поглянути на розвинуті навички і сховані таланти дітей та підлітків з нового, часом несподіваного боку.

Індивідуально
Страхування
Страхування

Програма лояльності від СК «ТАС» - «Клуб успішних дітей», яка  окрім страхового захисту, надає можливість вашої Дитині всебічно розвиватися та пізнавати цей світ лише з кращого боку, ставати лідером та займалася в житті улюбленою справою.

Учасники Клубу отримають:

  • допомогу у всебічному розвитку дитини (тренінги, семінари, мовні курси­);
  • допомогу в організації дитячого дозвілля (табори, екскурсії, майстер-класи);
  • комплексну інформаційну підтримку з питань підготовки та вступу в кращі ВУЗи України та світу;
  • спеціальні та дисконтні пропозиції від Партнерів «СК «ТАС».
Індивідуально
Магазини елітного дітячого одягу та іграшок
Магазини елітного дітячого одягу та іграшок

Childandmom - інтернет-магазин стильного дитячого одягу для новонароджених і дітей до 3-х років. З нами, Ваша дитина буде одягнена в стильний і якісний одяг від виробників України, Туреччини, США та Європи. Цікавий і хороший асортимент з максимальною кількістю новинок.  

Індивідуально
Магазини елітного дітячого одягу та іграшок

Мережа мультибрендових магазинів провідних європейських брендів дитячого одягу, білизни, іграшок та аксесуарів:

Sanetta - німецький виробник дитячої білизни, одягу для сну та для дому для дітей від народження до 16 років. 

Steiff - відомий німецький бренд, винахідник плюшевих звірів і культових ведмедів Тедді. Бренд більш як 130 років працює в індустрії іграшок на найвищому рівні, а також випускає колекцію одягу та аксесуарів для новонароджених і дітей до 6 років.

Elsy – італійський fashion бренд вишуканого та стильного одягу для юних Леді. Бренд більше ніж 60 років виробляє модний, дизайнерський одяг для дівчаток від 2 до 16 років.

TOPModel – німецький виробник розвиваючої поліграфії та іграшок, стильних, дизайнерських аксесуарів, канцелярії та шкільного приладдя для дівчаток і хлопчиків.

Індивідуально
Медицина
Медицина

«Медісса» - це мережа стоматологічних клінік, гомеопатичних клінік та клінік естетичної медицини. Клініка «Медісса» була створена в 1991 році. Зараз це велика медична компанія з мережею клінік в місті Києві.  

Індивідуально
Еко-продукція
Еко-продукція

TASbio – ексклюзивний сільськогосподарський виробничо-переробний комплекс, що спеціалізується на розведенні буйволів і виготовленні продуктів харчування з молока буйволиць.

Асортимент продукції, який включає молоко, йогурт, ряжанку, сметану, масло, розсільні сири (бринза, сулугуні), м’які сири (моцарела, бурата), напівтверді сири (молоді та витримані), рікотту, можливо замовити безпосередньо на сайті tasbio.com або через телеграм бот за посиланням: https://t.me/TasBioBot

Індивідуально