КЛУБ PRIVATE BANKING

ТАС-ЮНІОР — фінансово-освітня програма для дітей клієнтів банку від 8-ми до 12-ти років. Програма школи передбачає щотижневі уроки, які допоможуть дітям:
  • розуміти правила, за якими працюють новітні технології;
  • розвинути логіку, уяву, творчі здібності;
  • навчитися вирішувати проблеми і критично мислити.
Навчальний курс програми «ТАС-ЮНІОР» складається з 4-х рівнів. На кожному з цих рівнів значна увага приділяється формуванню у дітей базових прикладних знань у створенні комп'ютерних ігор, простих інтернет-сайтів, програмування тощо. Партнерами Банку за програмою є Code Club UA і Міжнародний ліцей МАУП.
presantation icon
Події Клубу
small_arrow_up icon
Минулі події
partners icons

Партнери Клубу

Для того щоб скористатися пропозицією від партнерів, зверніться, будь ласка, до Вашого персонального менеджера!

Компанія
Напрямок діяльності
Максимальна знижка
Освіта
Освіта

Сьогодні МАУП є лідером у сфері недержавної освіти в Україні. Академія має ліцензію Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України (Ліцензія АE № 458585 від 28.07.2014), у тому числі надання послуг з освіти іноземних громадян, та акредитована за IV вищому рівню по всіх ліцензованими спеціальностями і видає дипломи державного зразка.  

До 20%
Освіта

«IT-школяр» — соціальний проект, що об’єднав лідерів IT-освіти і IT-бізнесу заради популяризації цифрових навичок і програмування серед школярів. Серед завдань соціальної ініціативи: створення програм факультативів у галузі IКТ для шкіл; впровадження основ кібербезпеки в шкільну програму; сприяння цифровізації навчальних закладів та інше. Серед програми факультативів: емоційний інтелект, нейроінтерфейс, основи штучного інтелекту, кібербезпека, робототехніка, 3D моделювання та друку тощо.

Індивідуально
Освіта

Міжнародний ліцей МАУП - навчальний заклад, що забезпечує комплексну підготовку дитини від дитячого садочку до старшої школи, з величезною увагою як до інтелектуального, так і до особистісного розвитку учнів. Особлива увага в Ліцеї приділяється польській мові – задля отримання подвійного, українсько-польського, атестату про повну середню освіту. Також в Ліцеї забезпечується тьюторський супровід класних колективів англомовним вихователем, в старшій школі викладаються окремі предмети англійською мовою, учні проходять практику за кордоном та готуються до здачі іспитів IELTS, TOEIC, TOEFL. Міжнародний ліцей МАУП є членом проєкт асоційованих шкіл ЮНЕСКО.  

10%
Освіта

Codeclub UA - це соціальний волонтерський проєкт, головна мета якого — навчати дітей у віці 9-11 років основам програмування. Навчальна програма в основному побудована на гейміфіцірованій програмі Scratch від MIT, з якою діти працюють з величезним інтересом. Ми були перші, хто запровадив гурток у своїй країні. Наразі в Україні вже працює 85 клубів.  

Індивідуально
Освіта

EscapeLAB  – прогресивна навчальна онлайн-платформа для дітей 6-17 років за напрямками Science (точні науки) та Creative (гуманітарні науки) з фокусом на практичне застосування знань і розвиток навичків підприємництва у дітей.

У кожному навчальному модулі надається комбінація hard and soft дисциплін: бізнес англійська, математика/логіка, soft skills плюс два-три індивідуальних предметів.

Індивідуально
Страхування
Страхування

Програма лояльності від СК «ТАС» - «Клуб успішних дітей», яка  окрім страхового захисту, надає можливість вашої Дитині всебічно розвиватися та пізнавати цей світ лише з кращого боку, ставати лідером та займалася в житті улюбленою справою.

Учасники Клубу отримають:

  • допомогу у всебічному розвитку дитини (тренінги, семінари, мовні курси­);
  • допомогу в організації дитячого дозвілля (табори, екскурсії, майстер-класи);
  • комплексну інформаційну підтримку з питань підготовки та вступу в кращі ВУЗи України та світу;
  • спеціальні та дисконтні пропозиції від Партнерів «СК «ТАС».
Індивідуально
Магазини елітного дітячого одягу та іграшок
Магазини елітного дітячого одягу та іграшок

Childandmom - інтернет-магазин стильного дитячого одягу для новонароджених і дітей до 3-х років. З нами, Ваша дитина буде одягнена в стильний і якісний одяг від виробників України, Туреччини, США та Європи. Цікавий і хороший асортимент з максимальною кількістю новинок.  

Індивідуально
Магазини елітного дітячого одягу та іграшок

Мережа мультибрендових магазинів провідних європейських брендів дитячого одягу, білизни, іграшок та аксесуарів:

Sanetta - німецький виробник дитячої білизни, одягу для сну та для дому для дітей від народження до 16 років. 

Steiff - відомий німецький бренд, винахідник плюшевих звірів і культових ведмедів Тедді. Бренд більш як 130 років працює в індустрії іграшок на найвищому рівні, а також випускає колекцію одягу та аксесуарів для новонароджених і дітей до 6 років.

Elsy – італійський fashion бренд вишуканого та стильного одягу для юних Леді. Бренд більше ніж 60 років виробляє модний, дизайнерський одяг для дівчаток від 2 до 16 років.

TOPModel – німецький виробник розвиваючої поліграфії та іграшок, стильних, дизайнерських аксесуарів, канцелярії та шкільного приладдя для дівчаток і хлопчиків.

Індивідуально
Медицина
Медицина

«Медісса» - це мережа стоматологічних клінік, гомеопатичних клінік та клінік естетичної медицини. Клініка «Медісса» була створена в 1991 році. Зараз це велика медична компанія з мережею клінік в місті Києві.  

Індивідуально
Еко-продукція
Еко-продукція

TASbio – ексклюзивний сільськогосподарський виробничо-переробний комплекс, що спеціалізується на розведенні буйволів і виготовленні продуктів харчування з молока буйволиць.

Асортимент продукції, який включає молоко, йогурт, ряжанку, сметану, масло, розсільні сири (бринза, сулугуні), м’які сири (моцарела, бурата), напівтверді сири (молоді та витримані), рікотту, можливо замовити безпосередньо на сайті tasbio.com або через телеграм бот за посиланням: https://t.me/TasBioBot

Індивідуально