Додаткові послуги


Консьєрж-сервіс
icon Таскомбанк
Консьєрж-сервіс
arrow icon

Разом з багатьма іншими перевагами Вашої преміальної картки ТАСКОМБАНКу Ви маєте необмежений доступ до команди відданих справі, винахідливих професіоналів, які допоможуть Вам у вирішені як звичайних, так і неординарних запитів. Ви також маєте можливість підключити до двох осіб та звертатись с запитами у Telegram-чаті.

Спеціалісти Concierge service працюють 24 години на добу, 7 днів на тиждень і можуть зробити життя трішки простішим для Вас. Якщо Ви бажаєте придбати розпродані квитки на шоу/концерт/оперу, орендувати автомобіль, літак чи яхту, отримати необхідну інформацію для своєї подорожі по всьому світу, відвідати закриті заходи, покази мод чи підібрати ідеальний сюрприз для когось особливого Ваші асістенти завжди готові виконати будь-яке Ваше доручення.

Індивідуальні сейфиicon Таскомбанк
Індивідуальні сейфи
arrow icon

Оренда індивідуального сейфа - популярна банківська послуга, яка є найнадійнішим способом збереження цінностей. Оскільки тримати дома цінні речі небезпечно, то в період відпустки, тривалого відрядження або просто для впевненості в збереженні цінностей АТ «ТАСКОМБАНК» пропонує своїм клієнтам взяти в оренду індивідуальний сейф.

Переваги оренди індивідуального сейфа в АТ "ТАСКОМБАНК"

Безпека

 • АТ «ТАСКОМБАНК» гарантує цілодобову охорону цінностей клієнта, завдяки сучасним засобам безпеки;
 • відкрити сейф можна лише двома ключами одночасно, один з яких зберігається у Вас, а інший – у банку.

Конфіденційність

 • збереження банківської таємниці;
 • тільки орендар володіє інформацією щодо вмісту сейфа;
 • тільки орендар або його довірена особа має доступ до сейфа.

Зручність

 • можливість оренди на будь-який термін, від однієї доби до 365 діб з можливістю пролонгації;
 • вільний доступ до сейфа протягом операційного дня банку.

Тарифи на оренду індивідуального сейфа

Скориставшись індивідуальним сейфом від АТ «ТАСКОМБАНК» Ви будете впевнені, що Ваші особисті цінні речі знаходяться у безпеці.

Е-ліцензіїicon Таскомбанк
Е-ліцензії
arrow icon

З липня 2017 року VIP-клієнти ТАСКОМБАНКу отримали можливість здійснювати інвестиції за кордон на суму до 100 тисяч Євро в рік на основі електронної індивідуальної ліцензії (е-ліцензії).

Скористатия електронною ліцензією в межах встановленого ліміту можна для здійснення трьох видів валютних операцій:

 • для інвестицій за кордон;
 • для розміщення коштів на власних рахунках за межами України;
 • з метою виконання зобов’язань перед нерезидентами за договорами страхування життя.

VIP-клієнтам, які мають в ТАСКОМБАНКУ відкритий рахунок, отримати е-ліцензію досить просто - для цього їм необхідно надати в банк такі документи (на паперових чи електронних носіях):

 • заява в НБУ встановленого зразка про видачу електронної ліцензії;
 • документи, що свідчать про наявність у фізичної особи доходів у сумі, достатній для здійснення переказу коштів на основі електронної ліцензії;
 • оригінали чи копії документів, що підтверджують мету здійснення переказу з України (крім випадків переказу коштів на власний рахунок).

Більш детальну інформацію Ви можете уточнити у персонального менеджера.

Страхуванняicon Таскомбанк
Страхування
arrow icon

АТ «ТАСКОМБАНК» сумісно з компаніями групи ТАС надає всі види страхування для Вас та Вашої сім’ї. Ми турбуємось про Ваш добробут, захищаючи Ваш бюджет від непередбачуваних витрат.

Пропонуємо скористатися послугами Страхової компанії «ТАС» за наступними видами особистого страхування:

 «ТАС-Сім’я» - під страховим захистом може перебувати одночасно до п’яти осіб, серед яких Застрахованими можуть бути дружина або чоловік Клієнта, його батьки, брат або сестра, та діти. За умовами програми «ТАС-Сім’я» кожен з членів родини гарантовано отримає фінансову підтримку у випадку травматичного ушкодження або стійкої втрати загальної працездатності, а також у випадку госпіталізації протягом дії Договору страхування.

 Добровільне страхування медичних та інших витрат на час поїздок за кордон - комплексная личная и имущественная страховая защита на время путешествий и поездок за рубеж, страховой полис для получения визы, страховка для посольств визовых стран.

«Автоцивілка» - поліс Обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСЦПВ)  гарантує відшкодування збитків потерпілій стороні у разі дорожньо-транспортної пригоди. Полісом покривається відшкодування шкоди, заподіяної життю, здоров'ю або майну осіб, постраждалих внаслідок ДТП, захист майнових інтересів осіб, які укладають договір страхування (Страхувальників).

 «Зелена карта» - обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності автовласників на території країн - членів міжнародної системи автострахування «Зелена Карта».  Поліс «Зелена картка» забезпечує фінансовий та правовий захист українського автовласника у разі ДТП за кордоном.

Банківські метали й монетиicon Таскомбанк
Банківські метали й монети
arrow icon

Представлені в ТАСКОМБАНКу банківські метали афіновані до найвищих проб і відповідають світовим стандартам якості. Широкий вибір злитків золота й срібла різноманітних номіналів дають можливість вигідно та зручно інвестувати власні кошти. А ювілейні монети стануть цікавим подарунком для близьких людей та нумізматів.

Інвестиціїicon Таскомбанк
Інвестиції
arrow icon

Брокерські послуги торговця цінними паперами (фізичні та юридичні особи) – купівля-продаж цінних паперів в інтересах клієнтів на біржах України, міжнародних біржах, операції з ОВДП (облігаціями внутрішньої державної позики), допомога у відкритті рахунків та інвестуванні через Interactive Brokers.

Послуги андеррайтинга – залучення інвестицій в бізнес клієнта – випуск цінних паперів для клієнта з можливістю викупу на банк – андеррайтер.

Залучення коштів клієнта в облігації, випущені банком (фізичні та юридичні особи) – інвестування особистих коштів в облігації банку з подальшим їх використанням в господарській діяльності.

Надання послуг депозитарної установи банку зі зберігання цінних паперів клієнта на рахунках в цінних паперах (фізичні та юридичні особи).