Додаткові послуги


Консьєрж-сервіс
icon Таскомбанк
Консьєрж-сервіс
arrow icon

Разом з багатьма іншими перевагами Вашої преміальної картки ТАСКОМБАНКу Ви маєте необмежений доступ до команди відданих справі, винахідливих професіоналів, які допоможуть Вам у вирішені як звичайних, так і неординарних запитів. Ви також маєте можливість підключити до двох осіб та звертатись с запитами у Telegram-чаті.

Спеціалісти Concierge service працюють 24 години на добу, 7 днів на тиждень і можуть зробити життя трішки простішим для Вас. Якщо Ви бажаєте придбати розпродані квитки на шоу/концерт/оперу, орендувати автомобіль, літак чи яхту, отримати необхідну інформацію для своєї подорожі по всьому світу, відвідати закриті заходи, покази мод чи підібрати ідеальний сюрприз для когось особливого Ваші асістенти завжди готові виконати будь-яке Ваше доручення.

Індивідуальні сейфиicon Таскомбанк
Індивідуальні сейфи
arrow icon

Оренда індивідуального сейфа - популярна банківська послуга, яка є найнадійнішим способом збереження цінностей. Оскільки тримати дома цінні речі небезпечно, то в період відпустки, тривалого відрядження або просто для впевненості в збереженні цінностей АТ «ТАСКОМБАНК» пропонує своїм клієнтам взяти в оренду індивідуальний сейф.

Переваги оренди індивідуального сейфа в АТ "ТАСКОМБАНК"

Безпека

 • АТ «ТАСКОМБАНК» гарантує цілодобову охорону цінностей клієнта, завдяки сучасним засобам безпеки;
 • відкрити сейф можна лише двома ключами одночасно, один з яких зберігається у Вас, а інший – у банку.

Конфіденційність

 • збереження банківської таємниці;
 • тільки орендар володіє інформацією щодо вмісту сейфа;
 • тільки орендар або його довірена особа має доступ до сейфа.

Зручність

 • можливість оренди на будь-який термін, від однієї доби до 365 діб з можливістю пролонгації;
 • вільний доступ до сейфа протягом операційного дня банку.

Тарифи на оренду індивідуального сейфа

Скориставшись індивідуальним сейфом від АТ «ТАСКОМБАНК» Ви будете впевнені, що Ваші особисті цінні речі знаходяться у безпеці.

Попередження та можливі наслідки для Клієнта у разі користування послугою оренди індивідуального банківського сейфа

Правила оренди індивідуальних сейфів

Е-лімітicon Таскомбанк
Е-ліміт
arrow icon

Е-ліміт – електронний ліміт операцій клієнта, у рамках якого Національний банк України дозволяє надсилати перекази з метою:

 • інвестицій за кордон (наприклад, купівля акцій іноземних компаній, житлової нерухомості тощо);
 • розміщення коштів на власних рахунках за межами України;
 • виконання зобов’язань перед нерезидентами за договорами страхування життя;
 • надання нерезиденту позики (поворотної фінансової допомоги) в іноземній валюті.

Чинний е-ліміт НБУ дозволяє фізичним особам перераховувати іноземну валюту за кордон на загальну суму, що не перевищує в сукупності 200 000 євро (еквівалент цієї суми в іншій іноземній валюті/гривні за офіційним курсом гривні до іноземних валют, установленим Національним банком на дату здійснення відповідної операції) протягом календарного року.

Цей е-ліміт поширюється на валютні операції фізичних осіб за умови, що ці операції здійснюються фізичними особами для власних потреб і не пов’язані з їх підприємницькою діяльністю.

Щоб перерахувати кошти, клієнти Private banking ТАСКОМБАНКУ надають документи:

 • заяву на видачу е-ліміту встановленого зразка;
 • документи, що свідчать про наявність у фізичної особи доходів у сумі, достатній для здійснення переказу коштів на основі е-ліміту;
 • оригінали чи копії документів, що підтверджують мету здійснення переказу з України (крім випадків переказу коштів на власний рахунок).

Більш детальну інформацію Ви можете отримати у персонального менеджера.

Страхуванняicon Таскомбанк
Страхування
arrow icon

АТ «ТАСКОМБАНК» сумісно з компаніями групи ТАС надає всі види страхування для Вас та Вашої сім’ї. Ми турбуємось про Ваш добробут, захищаючи Ваш бюджет від непередбачуваних витрат.

Пропонуємо скористатися послугами Страхової компанії «ТАС» за наступними видами особистого страхування:

 «ТАС-Сім’я» - під страховим захистом може перебувати одночасно до п’яти осіб, серед яких Застрахованими можуть бути дружина або чоловік Клієнта, його батьки, брат або сестра, та діти. За умовами програми «ТАС-Сім’я» кожен з членів родини гарантовано отримає фінансову підтримку у випадку травматичного ушкодження або стійкої втрати загальної працездатності, а також у випадку госпіталізації протягом дії Договору страхування.

 Добровільне страхування медичних та інших витрат на час поїздок за кордон - комплексний особистий та майновий страховий захист на час подорожей та поїздок за кордон, страховий поліс для отримання візи, страховка для посольств візових країн.

«Автоцивілка» - поліс Обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСЦПВ)  гарантує відшкодування збитків потерпілій стороні у разі дорожньо-транспортної пригоди. Полісом покривається відшкодування шкоди, заподіяної життю, здоров'ю або майну осіб, постраждалих внаслідок ДТП, захист майнових інтересів осіб, які укладають договір страхування (Страхувальників).

 «Зелена карта» - обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності автовласників на території країн - членів міжнародної системи автострахування «Зелена Карта».  Поліс «Зелена картка» забезпечує фінансовий та правовий захист українського автовласника у разі ДТП за кордоном.

Банківські метали й монетиicon Таскомбанк
Банківські метали й монети
arrow icon

Представлені в ТАСКОМБАНКу банківські метали афіновані до найвищих проб і відповідають світовим стандартам якості. Широкий вибір злитків золота й срібла різноманітних номіналів дають можливість вигідно та зручно інвестувати власні кошти. А ювілейні монети стануть цікавим подарунком для близьких людей та нумізматів.

Інвестиціїicon Таскомбанк
Інвестиції
arrow icon

Private banking ТАСКОМБАНКУ пропонує альтернативні шляхи збереження та примноження капіталу клієнтів і надає вигідні умови для інвестування з привабливою дохідністю.

 • Брокерські послуги торговця цінними паперами (фізичні та юридичні особи) - купівля-продаж цінних паперів в інтересах клієнтів на біржовому та позабіржовому ринку України, міжнародних біржах, операції з ОВДП (облігаціями внутрішньої державної позики), корпоративними та муніципальними облігаціями, допомога у відкритті рахунків та інвестуванні з Interactive Brokers.
 • Послуги андеррайтинга – залучення інвестицій в бізнес клієнта за допомогою випуску корпоративних облігацій – від консультування до первинного розміщення з підтримкою ліквідності.        
 • Залучення коштів клієнта в облігації, випущені банком (фізичні та юридичні особи) – інвестування особистих коштів в облігації банку з подальшим їх використанням в господарській діяльності.
 • Надання послуг депозитарної установи банку із відкриття рахунку, зберігання цінних паперів, обслуговування всіх типів операцій для фізичних, юридичних осіб та емітентів.

Долучайтесь до інвестиційної діяльності та інвестуйте разом із Вашим надійним партнером — ТАСКОМБАНКОМ.

Більше про інвестиційні програми у додатку та у Вашого персонального менеджера