09.11.2023

Сервіс Private Banking від ТАСКОМБАНКУ у новому відділенні на Оболоні

Попит на персоналізоване банківське обслуговування VIP-клієнтів нині зростає. Адже послуги Private banking включають не тільки вирішення питань не на загальних умовах в атмосфері виняткової конфіденційності, а і в обстановці сучасного стильного комфорту. ТАСКОМБАНК, як багаторічний експерт на ринку надання банківських послуг рівня Private banking, розширює географію точок обслуговування власників великого приватного капіталу, відкривши нове відділення Private banking на київській Оболоні.

«Наш новий простір Private banking став флагманським у мережі спеціалізованих відділень цього сегменту. У пакеті послуг для VIP-клієнтів ми пропонуємо елітні картки найвищого рівня, індивідуальні умови кредитування та ексклюзивні депозитні пропозиції, обслуговування персональним менеджером валюто-обмінні операції на особливих умовах, оренду сейфів, а також консьєрж-сервіс і страхування.

Також, ми дуже добре розуміємо, що власникам великого капіталу, які одночасно є власниками великого бізнесу, потрібні комплексні банківські рішення, адже вони потребують обслуговування рахунків свого бізнесу, розробки персональної стратегії інвестування та управління портфелем. І тут ми пропонуємо обслуговування бізнесу в рамках пакету «ТАС-Бізнес Еліт», а також різноманітні інвестиційні програми, зокрема ОВДП, корпоративні цінні папери українських емітентів і інвестиції в облігації групи «ТАС».

І головна наша перевага - унікальна концепція Family Office з пакетом елітних карток «ТАС-Еліт Сімейний», що передбачає не тільки надання ексклюзивних продуктів від Private banking ТАСКОМБАНКУ, а і комплексне обслуговування особистих, сімейних та бізнес фінансів клієнта в одному відділенні Банку та в одного персонального сімейного менеджера»,- прокоментував відкриття нового відділення заступник Голови Правління ТАСКОМБАНКУ Олег Поляк.

Адреса відділення: Київ, проспект Володимира Івасюка, 4-А

Графік роботи: з понеділка по п’ятницю — з 9:00 до 18:00.

в суботу — з 10:00 до 16:00.

У відділенні також доступна зона самообслуговування, де клієнти можуть самостійно виконувати банківські операції цілодобово без вихідних.

Довідка:

ТАСКОМБАНК засновано в 1989 році. Банк є одним із перших комерційних банків України. У 2004 році Банк приєднався до Групи «ТАС», однієї з найбільших інвестиційно-фінансових груп України. Відомий як один із лідерів у роботі з корпоративними клієнтами та успішно розвиває всі напрямки фінансових та інвестиційних послуг. Широка продуктова лінійка в поєднанні з індивідуальним підходом задовольняє потреби клієнтів і забезпечує всебічну підтримують діяльність вітчизняних підприємств.

Системно важливий банк України у 2023 році за рішенням Правління НБУ від 08.03.2023