22.06.2023

Знижки в Буковелі з Mastercard® World Elite від ТАСКОМБАНК

Шановні клієнти!

Mastercard®  спільно з ТАСКОМБАНКОМ піклуються про те, аби ваш літній  відпочинок на українському курорті  Буковель був ще приємнішим та комфортнішим. Відновіть сили із сім’єю в Українських Карпатах та отримайте вигідні бонуси та знижки, розраховуючись    карткою Mastercard World Elite від ТАСКОМБАНКУ.

Нині у Буковелі  діють ексклюзивні літні пропозиції для власників карток Mastercard® World Elite:

• 10 % знижки на проживання у готелі «Буковель» при оплаті на bukovel24.com;

• 10 % знижки на глемпінг при оплаті на bukovel24.com;

• 10 % знижки на оглядовий витяг;

• 10 % знижки на родельбан Speed Fun;

• 10 % знижки на квитки до «Гуцул Ленду»;

• 10 % знижки на денний табір для дітей;

• 10 % знижки на послуги в туристичному центрі Буковеля;

• Знижка 30 грн на паркування від двох годин на парковках у Буковелі.

Період  дії пропозиції: з 20 червня 2023 року по 20 вересня 2023 року.

Для отримання знижки на bukovel24.com  необхідно:

–         створити особистий кабінетна сайті bukovel24.com, додати картку перед оплатою замовлення. Натиснути кнопку «Додати нову картку», потім увести необхідні дані на сервісі Tranzzo та зберегти. Якщо все відбулося успішно, у Вашому акаунті з’явиться приєднана картка для оплати.  Підчас замовлення необхідно буде вибрати дану картку.

Або:

-          перед замовленням натиснути на Ваш профіль, вибрати «Способи оплати» –«Додати картку», потім увести необхідні дані на сервісі Tranzzo та зберегти. Якщо все відбулося успішно, у Вашому акаунті з’явиться приєднана картка для оплати.  Підчас замовлення необхідно буде вибрати дану картку. 

Для отримання знижки в касах потрібно:  

-          повідомити, що ви хочете отримати знижку від Masterсard;

-          розрахуватись карткою Masterсard® World Elite тільки через термінал Державного Ощадного банку України за допомогою  сервісу iPay.

Також нагадуємо Вам про аеропортові сервіси у подорожах за кордон з Mastercard Travel Experiences : проходження контролю авіаційної безпеки і паспортного контролю на пріоритетній основі в більш ніж 100 аеропортах світу.  Очікуйте  на свій рейс у затишних бізнес-залах та отримуйте доступ до ексклюзивних пропозицій в ресторанах, розташованих у аеропортах по всьому світу.

Нагадуємо, що доступ до аеропортових сервісів Mastercard можливий за умови здійснення транзакцій Вашою Mastercard World Elite від ТАСКОМБАНКУ впродовж 30-денного періоду за 5 днів до подорожі (вихідні напередодні вильоту не враховуються) на загальну суму 10 000 гривень.

Детальна інформація у Вашого персонального менеджера.

Гарного літнього відпочинку!