22.07.2021

Урочисте відкриття нового преміального відділення у Львові

ТАСКОМБАНК реалізує стратегію розширення мережі преміальних відділень, акцентуючи увагу на індивідуальному обслуговуванні, та відчиняє двері нового VIP-відділення у Львові для Private banking та корпоративних клієнтів.

У середині липня ТАСКОМБАНК відкрив нове преміальне відділення у місті Львів (вул. Грабовського, 11) і  запросив клієнтів та партнерів на урочисте відкриття. Володимир Дубєй, Голова Правління АТ «ТАСКОМБАНК» та Олег Поляк, Заступник Голови Правління АТ «ТАСКОМБАНК»,  привітали колектив з нагоди відкриття і побажали наснаги, здоров’я та гарного настрою для плідної праці.

Завітали на захід до львівської Цитаделі клієнти та партнери ТАСКОМБАНКУ – представники комерційної,  харчової , промислової  та інших галузей.  У неформальній атмосфері  гості спілкувались з керівництвом банку і колективом відділення,  ділились  своїми враженнями, роздумами та планами на майбутнє.

Львівське відділення №118 розташоване в історичній споруді 1852 року в парковій зоні поруч з центром. Львівська Цитадель — фортифікаційна споруда у Галицькому районі Львова, звідки відкривається чудовий краєвид на місто Старого Лева. У новому відділенні доступні оснащенні кімнати перемовин, кімната перерахунку каса , депозитарій та індивідуально оформлені  загальні зони та паркова для відвідувачів банку.

«Нове преміальне відділення  у Львові – це наша інвестиція  у комфортне обслуговування клієнтів західного регіону.  У VIP-відділенні  клієнти  вирішують не тільки фінансові питання, а й мають можливість  організувати бізнес-зустрічі у приватній атмосфері , поспілкуватися  та зосередитись на поточних задачах.  ТАСКОМБАНК один з небагатьох на ринку фінансових послуг, який активно розвиває унікальний підхід у роботі з VIP-клієнтами. Ми успішно втілюємо програму преміального банківського обслуговування - Private banking та розширюємо мережу закритих відділень для Рrivate banking і VIP-корпоративних клієнтів. Наразі ми  пропонуємо послуги Рrivate banking у Києві, Дніпрі, Львові, Полтаві, Харкові, Одесі та Кропивницькому», — зазначив Заступник Голови Правління АТ «ТАСКОМБАНК» Олег Поляк.

Раді вітати Вас у новому VIP-відділенні у львівській Цитаделі та запрошуємо скористатися  переваги преміального банкінгу від ТАСКОМБАНКУ.