17.01.2022

Програма лояльності Private Banking

Шановні клієнти Private Banking!

Private Banking ТАСКОМБАНКУ продовжує працювати над поліпшенням умов користування елітними картками та надає особливі привілеї держателям елітних карток.

Раді повідомити, що з початку 2022 року Private Banking ТАСКОМБАНКУ спільно з Mastercard запускає нову Програму лояльності для клієнтів Private banking з безготівкових операцій за елітними картками Mastercard World Elite АТ «ТАСКОМБАНК». Ця програма дозволить нам на щоквартальній основі дякувати особисто кожному нашому клієнту за співпрацю та користування елітною карткою Mastercard World Elite від ТАСКОМБАНКУ в Вашому повсякденному житті – чи то подорожуючи Україною та світом, чи то купуючи подарунки для рідних та близьких, чи то відпочиваючи у компанії друзів.

Відповідно до умов програми, Вам необхідно здійснювати оплати карткою Mastercard World Elite за товари та послуги у торговельно-сервісній мережі або в Інтернеті на загальну суму від 50 000,00 гривень щомісячно протягом кварталу. Виконавши умови програми, Ви гарантовано отримаєте приємні подарунки від ТАСКОМБАНКУ та Mastercard.

Звертаємо Вашу увагу, що програма «ТАС-ЕЛІТ БОНУС» з нарахування та виплати бонусів у вигляді кєшбєк завершена, але цікаві подарунки та незабутні емоції залишаються.

Дякуємо, що обрали Private Banking ТАСКОМБАНКУ своїм фінансовим партнером.

Офіційні умови акції

Більше деталей у Вашого персонального менеджера.