11.03.2021

ТАСКОМБАНК відкриває преміальне відділення для клієнтів Private banking і VIP Corporate у Полтаві

З 15 березня 2021 року ТАСКОМБАНК запрошує клієнтів Private banking та VIP-корпоративного напрямку на обслуговування до нового преміального відділення закритого типу в центрі Полтави.

Нове VIP-відділення для Private banking і VIP-корпоративних клієнтів ТАСКОМБАНК відкриває у центрі Полтави на площі Героїв України за адресою: вул. Гагаріна, 5. Сьогодні цінність особистого спілкування набуває особливого значення, тому ТАСКОМБАНК розширює мережу преміальних відділень для обслуговування VIP-клієнтів.

Затишна й комфортна атмосфера преміального відділення задовільнить вимоги найвибагливіших поціновувачів. Тут можна вирішити фінансові питання та організувати бізнес-зустріч з партнерами. Полтавське відділення №116 відповідає усім стандартам преміального банкінгу: має сучасний депозитарій, обладнану кімнату для перерахунку, кілька затишних переговорних кімнат, зручну парковку. А персональні менеджери забезпечать обслуговування приватних і корпоративних інтересів клієнтів на найвищому рівні: універсальні експерти в фінансово-банківській сфері допоможуть в управлінні активами, розвитку бізнесу та інвестуванні власних коштів. Цей унікальний підхід у роботі з власниками бізнесу, що поєднує обслуговування приватного капіталу клієнтів та їх бізнесу, надає беззаперечні переваги клієнтам Рrivate banking ТАСКОМБАНКУ.

У VIP-відділеннях та центрах VIP-обслуговування клієнтам доступний ексклюзивний набір банківських послуг, орієнтованих на вирішення особистих фінансових питань, а також бізнес-завдань. Це елітні платіжні картки, спеціальні кредитні й депозитні програми, поcлуги інвестування та інші необхідні продукти. Кваліфіковані персональні менеджери працюють з різними  інструментами та зможуть підібрати найефективніші рішення у сфері фінансового та інвестиційного управління.

«У Полтавському регіоні ТАСКОМБАНК обслуговує багато компаній та приватних осіб, тому керівництвом було прийняте рішення відкрити окреме  преміальне відділення для Рrivate banking та VIP-корпоративних клієнтів у серці Полтави. Ми прагнемо надавати найкращі умови обслуговування, тому впевнені, що нове комфортне та безпечне відділення сподобається VIP-клієнтам, які раніше відвідували 31 Полтавське відділення, та спонукатиме багатьох приїхати та особисто відчути переваги Рrivate-сервісу вже за новою адресою. Ми розвиваємо мережу закритих відділень та створюємо преміальні умови обслуговування у регіонах. Нині ми можемо запропонувати послуги Рrivate banking у Києві, Дніпрі, Львові, Полтаві, Харкові, Одесі та Кропивницькому», — зазначив Заступник Голови Правління АТ «ТАСКОМБАНК» Олег Поляк.

Завітайте до нового VIP-відділення у центрі Полтави та відчуйте переваги преміального банкінгу від ТАСКОМБАНКУ.