06.04.2021

ТАСКОМБАНК отримав «Фінансовий Оскар» у номінаціях «Private banking» та «Партнер великого бізнесу»

Журнал «БІЗНЕС» опублікував підсумки фінансового рейтингу «Фінансовий Оскар — 2020», яким визначено кращих представників банківського та страхового ринків України за підсумками минулого року. ТАСКОМБАНК закріпив за собою позиції у ТОП-3 номінацій щодо впровадження та дотримання високих стандартів обслуговування VIP-клієнтів, а також з обслуговування та кредитування корпоративних клієнтів.

Рейтинги ТАСКОМБАНКУ в номінаціях:

  • «Private banking» — 3 місце
  • «Партнер великого бізнесу» — 2 місце

ТАСКОМБАНК продовжує розвиватися як універсальний банк та укріплювати позиції в корпоративному сегменті, обслуговуванні клієнтів private banking,  малого та середнього бізнесу, роздрібних клієнтів, а також у сфері електронної комерції. За результатами 2020 року прибуток Банку склав понад 380 млн грн, а активи перевищили 24 млрд грн.

«Для нас передусім важливо надавати якісний сервіс і наші клієнти цінують нас за унікальну сервісну модель. З однієї сторони, ми розвиваємо напрямок у регіонах, а з іншої – обслуговуємо не лише приватний капітал наших клієнтів, а також їх бізнес-інтереси. Це мотивує клієнтів приходити до нас за якісним сервісом та отримувати повне обслуговування власного і бізнес-капіталу. Крім того, ми пропонуємо інвестиційні інструменти, зокрема, облігації Групи «ТАС». А зовсім скоро зможемо запропонувати нові послуги  для інвестування з високою дохідністю активів, які сподіваємось, сприятимуть не лише процвітанню наших клієнтів, але й  покращенню інвестиційного клімату в Україні», — підкреслив Заступник Голови Правління «ТАСКОМБАНК» Олег Поляк.